MODERACJA - NOWY NABÓR - ZGŁOSZENIA.

Hehe myślisz? Zobaczymy.. 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
03 listopada 2010 19:23
na pewno nie będe kandydować.
nine dlaczego? 😲
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2010 19:31
a ja bym wawrek , xxagaxx i sei proponowała, wydaje mi się, że byliby dobrymi moderatorami  😉 Cięta riposta wawrka, dojrzałość Agi i przemiła sei tworzyliby naprawdę fajną trójkę  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2010 19:33
noen świetna wazelina 👍 wawrek jest modem obecnym 😉
noen   A story of a fighter of our human race
03 listopada 2010 19:38
Nie wazelina tylko po prostu tak myślę. Tak jak widzę, każdy wyraża tu SWOJE własne zdanie. Więc w takim razie połowa forum wazelini podając kandydatów ?  😵  A jestes może zła dlatego, ze to nie Ciebie widzę w roli moda ?  🤔 Czasami mogłabyś powstrzymać się od swoich chamskich odzywek  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2010 19:40
😵  tak noen jestem strasznie zła.
Chodzi mi o końcówke Twojej wypowiedzi ale egal, to nie miało być ni troche chamskie 😉
Miło mi bardzo, w sumie to jestem zaskoczona, że gdzieś tam jesteśmy zauważalni. Pisze jesteśmy - bo działamy w "dwupaku"  😉
Obawiam się jednak,że zwyczajnie nie damy rady. Oboje jesteśmy zapracowani. Ja czytam w miarę często- przekazuję dalej Bogdanowi, jak uznamy za stosowne to się udzielamy. Nadal jako moderatorów widziałabym Nin i Wawrka + dodatkowa opcja. Na pewno będziemy głosowac  😀

ps. ja widziałabym jeszcze jako moda BASZNIĘ- konkretna osoba, zdecydowana, znająca temat, trzymająca emocje " na wodzy"  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 07:25
katija nawołuję Cię tutaj 🤬
katija nawołuję Cię tutaj 🤬


i ja  😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 listopada 2010 12:49
no właśnie: wołamy cię Katija 😲 😲
hah, i jeszcze na pw jestem molestowana 😉 uwazam to za wyroznienie i zglaszam sie.
ale bedzie obciach jak bede miala 3 glosy 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 listopada 2010 15:02
cztery :kwiatek:

😅

może jakieś hasło wyborcze?

np

KATIJA  - MODERACJA BEZ UPRZEDZEŃ 😉
ja w tej roli widzę Zairkę, Katije, Makrejsze bądź BASZNIE
katija - zaraz się zrobi kampanię wyborczą  😁
trzynastka   In love with the ordinary
05 listopada 2010 18:44
dodałam godzinę do której przyjmowane są zgłoszenia  :kwiatek:
katija ja i bez kampanii jestem za 🙂
No to katija ma już speca od marketingu i ludzi, którzy jej zrobią kampanie wyborczą - coś czuję, że wygraną ma w kieszeni 😀iabeł:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 listopada 2010 20:11
ElaPe z Katiją razem byłyby super  😉 😅
katija - specjalista od reklamy i public relation do usług  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 listopada 2010 07:49
uwazam to za wyroznienie i zglaszam sie.

Katija super super super!!!!
ja bym w roli moda widziała, akazzi dramkę tajną 🙂🙂
Katija- jeśli głosów zdobędziesz cztery, to ten czwarty będzie mój  😀 Moim zdaniem nadajesz się.
[quote author=szalonakobyła link=topic=36493.msg760546#msg760546 date=1289034072]
ja bym w roli moda widziała, akazzi dramkę tajną 🙂🙂
[/quote]

Jeśli miałaś mnie na myśli to mi miło. Rozważam taką możliwość, choć pewnie dla większości nie jestem użytkownikiem, z którego byliby zadowoleni jako mod, bo mimo, że wątki czytam to nie za wiele się udzielam, jeśli już to najwiecej w KRM. Startowałam poprzednim razem, ale wtedy byłam "za młoda stażem", więc może tym razem też wystartuje.
akzzi, spróbuj 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 listopada 2010 07:39
Przeglądając twe posty Akzzi nie znalazłam nic co by mogło wskazywać na to abyś funkcji moda nie powinna sprawować - wyglądasz mi na osobę zrównoważoną, niekłótliwą, niekoniecznie na siłę chcącą udowadniać swe racje.
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 listopada 2010 07:50
Katija masz i mój głos 😅 😅
akzzi startuj!
sorry akzzi 🙂
pomyliłam się. Tak chodziło o Cb. Wydajesz mi się bezkonfliktowa spokojna, zrównoważona, miła. Chyba takiego moda nam potrzeba. Myślę, że będziesz też bezstronna. PRÓBUJ!
Zgłaszam swoją kandydature.

Caroline
Medziiik
Wiedźma
Zairka
akzzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się