MODERACJA - NOWY NABÓR - ZGŁOSZENIA.

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 listopada 2010 08:41
a własnie: może Teo by si zgłosiła?
lostak   raagaguję tylko na Domi
03 listopada 2010 08:43
zgadzam się z przedmowcami co do caroline, bardzo ja lubie, lubie czytac jej posty, jej zlosliwosc i fajnie ze jest uzytkownikiem forum, natomiast uwazam, ze nie jest osoba dobra na mderatora, po prostu ma inny charakter i temperament, a umowmy sie, znamy sie juz ladnych kilka lat.

nie ma w tym nic zlego, to nie jest nic przeciwko caroline, wszyscy jestesmy jacys i powinnismy wybierac ludzi, ktorzy do tej roli pasuja.  inaczej bedzie tak jak zwykle, doprowadzi to do kolejnych przyspieszonych wyborow.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2010 09:48
Quanta jest adminem wiec obarczanie jej jeszcze moderacja to chyba za duzo, chodz zgadzam sie ze modem była by dobrym
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 listopada 2010 10:11
Bardzo bym widziała w tej roli znów nine, Bogdan, opolankę, Ponię, makrejsze, teodorę - są to ludzie którzy są istnieją na forum, czyta się ich dobrze, wypowiadają się konkretnie, są ogólnie lubiane.

Pomęcz te osoby na PW 😉
ja też bym widziała Bogdan i Teo na stanowisku moderatora
Edytka - Na pewno było by miło do nich napisać i im to zaproponować. zapomniałam do tej listy dopisać jeszcze k_cian której na PW proponowałam aby się zgłosiła, ale niestety nad czym bardzo ubolewam odmówiła.
Bo zwyczajnie choćbym nawet bardzo chciała, to czasu mam co kot napłakał. Ostatnie czego bym chciała, to być zmuszoną poświęcać ostatnie wolne chwile na analizowanie forumowych skandali i awantur. 😉 Zresztą, już Ci pisałam, sama wiesz Presja 🙂

Nie mniej  :kwiatek: za propozycję i pamięć.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 listopada 2010 12:48
Dla mnie idealny modem byłaby Qanta, ale jak Zairka powiedziała, nie można jednej osoby obarczać dwoma funkcjami.
Caro, bardzo lubię, ale nie widzę jej jako admina. Piszę naprawde świetne rzeczowe posty, które uwielbiam czytać, ba lubie nawet jak 'krzyczy' 'na mnie' bo daje mi to konstruktywnego kopa do zmienienia czegoś.
Miłoby było mieć jako moda kogoś takiego jak Bogdan, ale wydaje mi się, że jest ostatnio dość rzadko na r-v, albo po prostu się nie udziela. Jeśt prawdą jest to drugie to jestem 100% na tak.
No i ode mnie wszystkie głosy poszłyby na [b]Opo,[/b] gdyby się zgłosiła.
,
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 listopada 2010 14:00
To zabrać Quancie admina i na moda ją  🏇
(na admina się kogoś znajdzie)  😀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 listopada 2010 14:03
florcia9  😵
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 listopada 2010 14:10
Tomek : a może ty na moda??? Plizzzz 🙇
Na moda to najlepiej kogoś kogo się nie lubi skoro za pół roku będzie kolejna awantura o coś tam i znów głowy się posypią 😁 😉
Burza, a nie sądzisz, że osoba nielubiana będzie szykanowana na każdym kroku? Moderowanie w rękach osoby publicznie nielubianej, nawet jeśli robiłaby dokładnie to samo co moderator lubiany(ba, nawet jeśli lubiany mod nadużywałby swojej funkcji z lekka w przeciwieństwie do tego nielubianego) byłby znacznie gorzej postrzegany i na każdym kroku doszukiwano by się błędów, uchybień, nadużyć.. Byłoby dokładnie to samo co w chwili obecnej w polityce. Zaczątki tego już mieliśmy. Chcemy kontynuacji?

edit: tak, wzięłam poprawkę na emotki 😉 Ale podejrzewam, że niektórzy całkiem poważnie podchodzą do tematu :P
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 listopada 2010 14:23
a ja jestem za:

ElaPe

Tomek_J

Ktoś


opanowanie, wiedza, oraz niezbędna szczypta złośliwości 🙄

ed: tak wiem że Ktoś nie chce 🙁
Cariotka   płomienna pasja
03 listopada 2010 14:48
oj jak ElaPe zostanie modem to wątek o naturalsach może troszku się uciszy🙂
Ja jestem jak najbardziej za Tomek_J
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 listopada 2010 14:51
a Katija nie chce się zgłosić??
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2010 15:09
nine, nie daj się prosić, jeśli dysponujesz czasem (i ochotą, a po marudzeniu na modów nie dziwię się, możesz jej nie mieć ) to startuj.
Burza, a może Ty?
,
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 listopada 2010 15:20
ee.... szkoda.
k_cian, żartowałam- ale z drugiej strony mi w stosunku do osoby nielubianej łatwiej byłoby zachować dystans i bezstronność 🙂

Bee., po moim trupie.
Cariotka   płomienna pasja
03 listopada 2010 15:44
wrotki😀 to jest pomysł 🏇
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 listopada 2010 15:52
Bee., po moim trupie.


aaaa, szkoda. : ) myślę, że Ty byłaś zawsze takim dobrym duchem tego forum, nie pamiętam (a sporo czytam), żeby gdzieś wywiązał się spór, a Ty bałabyś w nim udział jako strona negatywna. zawsze znajdujesz uniwersalny, złoty środek i to nie wazeliniarstwo, tylko tak to widzę, jak czytam. dużo siedzisz na forum, więc..?  🤣 ale to Twoja dobra wola. : )

wrotek ma bana, a szkoda. właśnie. wróci, jeśli zmienią się moderatorzy? czy postanowienia starego składu pozostają?
kujka   new better life mode: on
03 listopada 2010 16:56
ooo wiem, kto by sie mogl zglosic... jedna z moich ulubionych chyba uzytkowniczek... Sankaritarina. jej to chyba jeszcze nikt z rownowagi na forum nie wyprowadzil 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
03 listopada 2010 17:07
Ja bym chciała publicznie wywołać użytkowniczkę Nasturcja- Renata , pisałam na Pw to się opierała ale uważam, że modem była by bardzo dobrym. [nie powiem skąd wiem ale wiem i kropka] 😉

Jakby Teodora kandydowala to ma mój glos 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2010 17:29
Katija to swietny poomysł!
zostalam wywolana do tablicy... 😉 moderowanie to duza odpowiedzialnosc. faktycznie teraz mam czas i moze i moglabym to robic, ale boje sie wlasnie tej odpowiedzialnosci troche, oraz tego co Tomek_J, :
Po drugie: jako osoba lubiąca mieć rację, poza tym wredna, złośliwa i paskudna nie zawahałbym się od bezpardonowego wycinania co poniektórych osób i wątków. Od razu podniósłby sie wrzask i byłoby wobec mnie kupę pretensji.
nie to, zebym oceniala sie tak surowo jak on  😁 jednak ja bezstronna tez nie jestem. jesli faktycznie sa uzytkownicy, ktorzy widza mnie w tej roli, to ja sobie pogadam z dotychczasowymi modami, jak to wyglada i pomysle.
ale milo mi, dziekuje  :kwiatek:
To kto pisze do Bogdan i Teodory ?

Katija - masz mój głos  😁

Ja bym widziała jeszcze cierpienie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 listopada 2010 18:47
Cierp1enie jest za delikatna jak dla mnie, szkoda takiej osoby na moda...straciła by swoj urok :kwiatek:
Burza, wiem 🙂 Ale popatrz na to tak, do lubianej ludzie mieliby bardziej pobłażliwy stosunek, byłoby spokojniej i może choć jedna pełna kadencja by wyszła :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się