czapsy i buty

Adriena, choruje na Romulusy albo Meridusy od roku. mowisz ze warto? Chcialam je na zimę.
Remson, si 😀
keirashara, no mój koń też stoi sam na myjce, też mam węża na stelażu, ale jak myje jej łeb to chlapie na mnie całą, bo woda odbija się od łba i leci na mnie.
Nie wiem co robię źle, ale jestem cała mokra🤷
Perlica może za kurduplasta jesteś i Ci leci pod pachy? 😉
Mieć szeroki miękki strumień wody i kierować węża jak najbardziej od góry i jak najbliżej konia. I lać stojąc ukosem, nie od przodu ani całkiem od boku.
Flygirl nie działa, bo ja też wiecznie mokra jestem przy myciu. Ostatnio biorę sobie schodki żeby chociaż trochę ocalić garderobę.
adriena, no ja mam 160 , a kobyła 180.
flygirl, Kierując od góry to nie dosięgne, a strumień mam pod ciśnieniem bo nie ma słuchaweczki bo ciągle się psuje, więc jest wąż po prostu.
Ja zawsze jestem sucha, więc działa, trzeba znaleźć odpowiednie ustawienie siebie i węża, bo są różne i różne ciśnienia wody. Ale naprawdę się da. :P
No jak jest słuchawka z regulacją to mgielką można, ale mocnym ciśnieniem to mi ciężko z moim wzrostem bez końcówki.

Tak czy siak chodząc no w NB czuje się jak goła, tak samo jak bez kasku na koniu.
Perlica, to nie wzrost, ja mam 180 cm i też jestem ochlapana. Zawsze tak trafię wodą w konia, że się od niego odbije albo mi wąż wypadnie i woda leci wszędzie, wiaterek zawieje i mgiełka poleci prosto w moją twarz, różne sytuacje się tam dzieją 😂

xxagaxx ufff 😂
Fokusowa, high five 🙏 Też jestem wysoka, a jak kąpię konia to mam wszystko mokre, włącznie z włosami 🤷
Jest mi lepiej z moją ułomnością 🤣
No ja kurde nie wiem, jestem sucha 😂 Mam 171cm, 165cm ma mój kucyk, ale duże zwierzątka też myje bez szkody dla ubranek.

Perlica, - dlatego mam swoją prywatną słuchaweczke i kitram do szafki przy boksie 😎 Biorę na mycie, przepinam, odkładam. Mam też nawet swojego węża. Pozostałości po życiu w Drzo, na szczęście już własnych wideł, miotły i taczki się pozbyłam, tam wszystko trzeba było mieć swoje 😂
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
07 maja 2024 06:23
O, to istnieją inni ludzie z własnym wężem i słuchaweczką/rączką? Ufff... też jestem normalna 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 maja 2024 07:33
Ja do mycia/płukania buty zmieniam na gumowe sztyblety zawsze, inaczej mam całe skarpetki mokre 😅 Mam słuchawkę na wężu, fajna z wieloma opcjami, ale najczęściej używam takiego strumienia z dużym ciśnieniem, żeby skórę pod sierścią wypłukało dobrze, to to pryska, odbija się od konia itp. Zawsze moka jestem. Przy takim tylko płukaniu potu po jeździe wystarczy że zmienię buty na te sztyblety gumowe, ale jak kapię całe konie, to nie ma zmiłuj, cała mokra jestem 🤣
zembria, no właśnie ja też z tego powodu zawsze pod ciśnieniem, a że ciśnienie mamy pożądne to ja myję kobyłę jak z karchera prawie żeby dokładnie kurz sobie poszedł.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 maja 2024 09:17
Perlica, no dokladnie tak, to bryzga wszędzie wtedy. U Łaciatego widać skórę jak się go zmoczy, to mnie mierzi jak białe łaty są szare, a nie różowe 😉
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2024 08:07
Perlica, odpowiadając po czasie - nie, nie boję się kontuzji :P Równie dobrze koń może mi nadepnąć na stopę, mogę se kostkę wykręcić w sztybletach ;-)
Nie jestem luzakiem, ani berajtrem, jeżdżę jednego, grzecznego i wychowanego konia dziennie, staram się jeździć w oficerkach i ściągać je po jeździe i wtedy zmieniam przeważnie na adadasie lub te pcv-kowe sztyblety, jeśli mam w planach zamywanie / kąpanie na myjce.

anetakajper   Dolata i spółka
15 maja 2024 10:09
Znacie kogoś kto wstawi mi nowe zamki do butów. Dzwoniłam do szewca i nie ma takich zamków -jakieś rozszczepialne 🤷
anetakajper, do oficerek? A skąd jesteś? W wawie był szefc na Gocławiu chyba, który to robił bez problemu, jednego w Gdańsku też znalazłam, żeby nie wysyłac do Wawy.
anetakajper   Dolata i spółka
15 maja 2024 11:06
xxagaxx, no ja muszę wysłać. w sumie innej opcji nie będę miała bo u mnie w obrębie 50 km nie ma nikogo. Tak do oficerek
anetakajper, może zapytaj w wątku Warszawskim, bo szczerze to nie pamiętam gdzie ja wtedy wysyłałam, Poszikam. Ten mój to:

https://vivaoliva.pl/index.php?strona=firma&idf=28

uważam ze dobry, ale terminowość? MASAKRA.

edit mam, ale okazuje się ze ja tam dawałam oficerki w 2016r, trochę dawno. To był Gocław ulica Umińskiego
anetakajper   Dolata i spółka
15 maja 2024 11:43
xxagaxx, dzięki. Próbuję się dodzwonić do w-wy.
Mi wstawiał pan w Płocku, mega tanio i super robota. Poszukam wizytówki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się