Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 kwietnia 2013 18:53
Tulipan zalozmy osrodek rehabilitacyjny  🙁 chociaz ja naprawde czuje ze my wychodzimy z tego i ze problem sie odnalazl... Obym sie nie mylila
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 kwietnia 2013 18:56
mam też Lolka 🙂




Fuerte dziś wybiło 6 lat 🙂

miałam dziś jechać na cały dzień do niego, zrobić tort, zdjęcia itp. ale jednak śnieg znów pokrzyżował wszystko  😤 jutro będę chciała nadrobić 🙂

mogę się podzielić filmikiem z czworoboków szkoleniowych z 17lutego. z którego się strasznie cieszyłam 🙂


oraz zdjęcie solenizanta 🙂
pierwsze by Tuffy



najświeższe zdjęcie z przed tygodnia (?)



Wojenka cudo!  😜
wymodelowana ale śliczność! 😀 A siódemka mam nadzieje że szczęśliwa!  🙂
Burza super pozytywne zdjęcia!🙂 i mina Piórka i te zimowe 😀
Bandos pierwsze super!
Zairka, fociłaś?

juliadna, sto lat dla gniadego 🙂
juliadna, dziękujemy :kwiatek: A Twój przejazd bardzo fajny 🙂. No i oczywiście stówka dla Fufu!
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
03 kwietnia 2013 19:32
Kurcze,skoro wy tak to ja wyciągam ciężką artylerię a co!


To co wygrałam? 😀

Kurcze jakiś wysyp kulawców ostatnio 🤔
czytam wątek regularnie, choć się nie odzywam 😉 ale skoro "końkurs" na najlepszą fotę to może i ja wstawię  😁

jeszcze z lata... cieplutko... 😉

darolga   L'amore è cieco
03 kwietnia 2013 19:47
[img][/img]
Tulipan, Zairka trzymam kciuki za chorowitki!
nie mogłam się powstrzymać, jeszcze kucykowe 😀
wymodelowana jakie piękne, siwe stworzenie  :kwiatek:
lacuna nie... On ma tak od zawsze, 2 kępki po 2 stronach, umieszczone w tym samym miejscu  😁
milusia diabełek diabełek, ale przy okazji nie da się go nie kochać. Spędzisz u niego w boksie 15 min i będziesz miała dosyć tej wszędzie wtykającej się, liżącej mordy 😉
Burza fajnie, że wreszcie znalazłaś swoją ekipę 😉 Mi tam jednak nic nie zastąpi naszego JKS WYRĘBA TEAM 😉
lizzy już nas trochę za dużo 😉
baffinka oj tak, gdyby nie ostatnie zdjęcie, to nigdy bym nie pomyślała, że Ruda może być taka niedobra  😀
tulipan oj.. zdrowia dla Waldka 🙁

Chcecie się bić na miny? A co powiecie na synchronizację koń-człowiek  😁

Mąka, w życiu! nigdy! ale trzeba przyznać, że Natalka zaklimatyzowała się w 3s w naszym wspólnym towarzystwie 😀
WYGRAŁAŚ!
ekuss   Töltem przez życie
03 kwietnia 2013 21:01
Ja też mam!


skoro dziwne miny to my tez się dokładamy zrobione w niedzielę😉
zima zima ...... u nas śniegu też po kolana.....
]chociaż mój koń się z niego cieszy bo ja powoli popadam w w nastroje depresyjne
juliadnamoże mój koń też będzie kiedyś tak chodził ....piękny
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 kwietnia 2013 21:09
Mąka-bezapelacyjnie wygraliście, a Ty to na poważnie pomyśl nad jakimiś egzorcyzmami-on na 100% jest opętany  😜  😉
xxagaxx, jeszcze sie pytasz ?? Jasne, że tak.

juliadna, najlepszego dla solenizatnta !!



A ogórek się chyba naczytał co ja tu wypisuję, bo zafundował mi taki trening, że się na prawde szeroko uśmiechnęłam. Co prawda uruchomił obecnie całe swe ciało do tego stopnia, że na wyższych przeszkodach miewam ogromne trudności z pozostwaniem z nim równowadze, bo bliska jestem odfrunięcia hen gdzies tam, ale jak sobie wyobrażam jak te skoki musza wyglądac z boku to mam taaaaaaki usmiech  😍
ekuss   Töltem przez życie
03 kwietnia 2013 21:21
To ja mam więcej głupich min 😀



darolga   L'amore è cieco
03 kwietnia 2013 21:36
[img][/img]
milusia, też nieraz nad tym myślałam 😀 Frugoś mistrz!
mils   ig: milen.ju
03 kwietnia 2013 21:41
juliadna najlepszego dla solenizanta! 😀
darolga Korabski jest moim mistrzem. 😀
darolga co wy wiecie o maryśce  😁

pierwszy z prawej rzecz jasna  😉
hahaha😀 darolga - rewelacja 😀
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
03 kwietnia 2013 21:50
Hahahah turlam się ze śmiechu 😁 gdzie to piękno i dostojność konia? 😀
Frigg z miną "podskoczysz mi?" wymiata!
Ooo widzę darloga też masz małego ćpunka,trzeba z koniskiem porozmawiać poważnie 😁
Z Malty jeszcze w pensjonacie się śmiali zawsze,że coś hoduje pod żłobem bo ona ciągle jakaś taka rozmarzona;p
ententa,no ja bym powiedziała,ze tam to był ogólnie gruby melanż-co jeden to lepszy 😀
ekuss,jakieś wieści,co u Frigg?

edit:Malta czasem sięga też po twarde narkotyki,aż jej twarz wykrzywia 🙄
darloga "Jeśli mowa o idiotach..." - PADŁAM!  😂 Już teraz widzę skąd tyle pomysłów na rysunki!  😜

Mąka
Co się stało temu... koniu? W sensie, co on takie biedne, opętane oczko ma?

Ekuss Do pierwszego zdjęcia skojarzyło mi się natychmiast booyaka booyaka... Jeszcze tylko głowami z góry na dół musiałyby machać ;D

edit: lit.
ekuss   Töltem przez życie
03 kwietnia 2013 21:55
lacuna powoli już się przyzwyczaja,ale minął dopiero tydzień z kawałkiem,więc wiadomo,że od razu się tak nie przestawi 🙂 W czerwcu do niej jadę,albo jak się uda to jeszcze w maju bym chciała.
co jak co, ale konie mimikę mają bardzo bogatą  😂


ekuss właśnie, jak Frigg? 🙂
Siwy mówi! 😀
lacuna bezstresowe dzieciństwo  😁
Mąka, :kwiatek:
darolga, padłam 😂 I jeszcze te Twoje podpisy, genialne 🤣
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2013 07:20
Dziewczyny normalnie jadę w pociągu i się śmieje i ludzie się patrzą dziwnie! Genialne foty!! 😂
Wszystkim chorowitka życzę powrotu do zdrówka, solenizanta wszystkiego dobrego i dużo dużo zdrówka!! :kwiatek:

A mnie dopadła jakaś jeździecka i nie tylko depresja.. Zaszylam się w pokoju i nie mam ochoty zupełnie na nic, nawet na wyjazd do stajni. Ba, nawet nie chce mi się wyjść z pokoju do kuchni.. Masakra, niech ta zima się kończy.. 🤔
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 kwietnia 2013 07:32
Burza wybieram sie do niej w niedziele, to młodziak totalny i wiekowo i jeżeli chodzi o pracę pod siodłem, więc nie ma zbyt na co patrzeć hehe 🙂 ale jeżeli będzie miał kto fotke cyknąć to z pewnością coś wstawie🙂
Chciałabym mieć na niej takie "bieganie po śniegu"-na razie to długa droga przed nami. Na szczęście klacz chętna do pracy, pojętna, a to najważniejsze i stara się zrozumieć moje polecenia i wykonywać o co proszę.
Na razie to chce ją rozruszać w ogóle, bo bardzo rzadko pod siodłem chodziła, a jak chodziła to jazda całkiem reakreacyjna luźne wodzę i jazda w te i z powrotem kłusem np ciągle po prostej.
A Pioruś schudł sporo🙂 ale to raczej na zdrowie
w temacie opętania:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się