MODERACJA - NOWY NABÓR - ZGŁOSZENIA.

Ja chcę agitacji 🤣
ca-ro! ca-ro! 🏇 😅

No, to w końcu mam na kogo głosować z całkowicie spokojnym sumieniem 🙂
Wybór przez aklamację ??
Caro... caro.... !!

😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 listopada 2010 21:47
oho, widzę że kółko wazeliniarzy sobie urabia grunt, tak na wszelki wypadek. 🙄
oho, widzę że kółko wazeliniarzy sobie urabia grunt, tak na wszelki wypadek. 🙄


Wiedzą, co robią :emota2006092:
trzynastka   In love with the ordinary
01 listopada 2010 22:10
Głosowanie będzie jak zbierzemy kandydatów czyli po 7.11, będzie ankieta wystawiona  😉
Ja Caroline bardzo lubię jako użytkownika, ale zdanie mam podobne do EliPe - cechy jakże cenne u niej jako zwykłego zjadacza forumowego chleba nie dodadzą jej splendoru w roli moda 😉 Jestem na nie, niech Karo sprawuje swoje rządy ze stanowiska szarej eminencji tak, jak do tej pory.
A ja się wstrzymam od ogłszania za kim jestem/na kogo oddam głos, aż do samego głosowania 🙂.
Będzire można oddać 1 głos czy 3 - na całą trójcę?
trzynastka   In love with the ordinary
01 listopada 2010 22:55
3.
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2010 01:06
czy ktos z obecnych modow bedzie kandydowal?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 09:11
ale jak to? starzy modzie nie zostają? 😲
ale jak to? starzy modzie nie zostają? 😲


Z tego co zrozumialam, to sa nowe 'wybory' całej trójcy...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 09:27
ale jak to? starzy modzie nie zostają?

Jak to - to niezauważyłaś jeszcze że są rozpisane wybory - zresztą sama zgłosiłaś swą kandydaturę (własnie czy ty w ogóle w takim razie wiesz gdzie sie zgłosiłaś i po co??) - właśnie dlatego że modzi zostali zdymisjonowani ze swych stanowisk.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 listopada 2010 09:28
a jak już, to ja jestem za Elą Pe  😅 😅 😅 mod powinien być złośliwy i nie mieć problemów typu "ojej ktoś zagląda do mojego kompa"
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 09:30
ElaPe myślałam że jest zapotrzebowanie poprostu na wiekszą liczbe modów, a nie że starzy zostali zdegradowani
Chciałbym tylko zauważyć, że ta ankieta wciąż jest aktywna. A co będzie jeśli wynik się zmieni? Demokracja zwycięży?  😀iabeł:
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2010 09:31
Z "obecnych" modow został jedynie wawrek. Ja zrezygnowalam (tylko quanta się ze mną droczy i nie zabiera mi uprawnień) 😉 a Dworcika to wiadomo.  

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 listopada 2010 09:33
oooo ja tu widzę że koleżanka Zairka nie śledzi sytuacji i nie żyje tematem  🤬
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 09:33
oczywiście, jak głosami w ankiecie zwycięzycie to jasne że Wawrek zostaje (skoro D. wiadomo, a N. sama nie chce).

a jak już, to ja jestem za Elą Pe    mod powinien być złośliwy i nie mieć problemów typu "ojej ktoś zagląda do mojego kompa"

dzięki miło mi (?)

ale ja uważam że mod powinien być bezstronny, neutralny, niewidoczny, nie powinien być nadaktywny i chcący na siłę się wykazać, nie chcąca się nikomu przypodobać, wywazelinować ani też komuś na złość robić bo go nielubi, nie powinien być łaśy ani na puste komplementy ani też szczególnie wrażliwy na jakieś nieuzasadnione szpile. o ile

Generalnie mi pasowałaby osoba na luzie, z dystansem do siebie, myśląca, spokojna i nie ulegająca emocjom.

Czyli jednym słowem Duunia byłaby właściwym człekiem na właściwym mniejscu!
Też oddam głos na Caroline - ale trochę tak z przekory i dla nauczki  😀iabeł: 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 09:40
oooo ja tu widzę że koleżanka Zairka nie śledzi sytuacji i nie żyje tematem  🤬


kolezanka zairka ostatni tydzien spedzila z dzieckiem w szpitalu 🙄
juz doczytałam... wybaczcie
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 09:57
ale trochę tak z przekory i dla nauczki

fakt. o ile by faktycznie caroline stała się modem, to zapewne po bardzo krótkim czasie forumowicze zatęsknią za poprzednim składem 😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 listopada 2010 10:02
gwash, takoz i ja to widze 🙂 Nie zaszczyt czy wyroznienie, a sytuacje gdzie z wygodnej pozycji uzytkownika czytajacego kilkabascie wybranych watkow, piszacego co chce i jak chce, ignorujacego cale stado uzytkownikow, etc., bylabym zmuszona czytac wszystko i wszystkich. I jeszcze mi na rece wszyscy beda patrzec :P
O nie! Stanowczo przyjemniejsze dla mnie jest bycie awanturniczym uzytkownikiem niz modem. Ale skoro zostalam o kandydowanie poproszona, to sie zglosilam. Wyroslam juz z krygowania sie na pokaz - a nowych zadan sie nie boje 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 10:09
Caroline dobra, dobra nie czaruj 😁 wszyscy wiemy że chcesz poznać sekrety kto Cie ignoruje 😀iabeł:
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 listopada 2010 10:13
zairka, oczywiscie 😎 i przy okazji samym faktem kandydowania doprowadzic ele do bialej goraczki 😉

Ela, jednego mozesz byc pewna - ewentualna rezygnacja przyjdzie mo z wieksza latwoscia niz dworcice 😉 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
02 listopada 2010 10:18
Również jest za caroline - z czystej ciekawości jakby to było, dajcie się jej wykazać. 😎
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 10:19
mnie tylko rozwalił na łopatki fakt że jak sie tu zgłosiłam nagle 2 osoby przestały mnie ignorować
Pewnie jak nie zostane wybrana znowu zaczna mnie ignorowac 😂

Ja też jestem za Caroline, ale ...  pozostała 2 musi byc bardziej lajtowa 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 listopada 2010 10:20
he a ja właśnie zauważyłam że mnie ignory podskoczyły do pięciu🙂 i to w ostatnim czasie 😉 a ostatnio jestem grzeczna i nikomu nie wadzę
ecchhh życie 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 10:21
Taa jasne. Oto cała Caro. Koniecznie chce być modem bo chce kogoś doprowadzić do białej gorączki

1) nie wróży to dobrze

2) jeśli chodzi o mnie to twoja osoba będzie mi neutralna dopóki dopóty nie zaczniesz wpadać w biała gorączkę i robić w związku z tym jakieś nieprzemyślane ruchy zaplanowane tylko i wyłącznie na twoją osobistą satyfakcję typu "tak już ja im pokażę - jak nie kijem go to pałką".

Chciałabym okazać się złym prorokiem i życzyłabym sobie by Caro, jeśliby została modem,  potrafiła sprostać temu zadaniu z godnością i ku zadowoleniu forum,  wpływając kojąco na na ew. konflikty. Jednakowoż cech charakteru i osobowości się tak łatwo nie zmienia czego każdy znas doświadczył na pewno.

caroline   siwek złotogrzywek :)
02 listopada 2010 10:26
ela, ale ja wcale nie musze byc modem, zebym ciebie do bialej goraczki mogla doprowadzic 🤣 ...jak widac 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 10:26
ElaPe myśle że Caro bedzie potrafiła zejsc z tonu troszke bo sytuacja raczej bedzie tego wymagac
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się