Zawody Towarzyskie:ujeżdżenie,skoki,WKKW - PROMENADA CROSS COUNTRY 1-3 maja 2009

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2009 09:29
My mamy działkę całoroczną kilka km od Rynii  😅 😅 😅 😅

więc lepszej lokalizacji zawodów w długi weekend nie mogło być  💃
efka, niepotrzebnie się pochwaliłaś - teraz rozumiem, że afterparty u was? 😉  😀
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
20 kwietnia 2009 09:39
jest taka opcja, tyle że tam pół rodziny się zjeżdża 😉

nooo aleee zobaczymyyy  🤣 🤣 🤣
kasiasci   www.alfahorse.pl
20 kwietnia 2009 16:22
jak idzie budowa boksow? starczy ich dla wszystkich?


Robimy cały czas  😜 musimy zdążyć  😀 
a ja mam pytanie o nocleg.

jestem z dośc daleka, na miejsce nasprzywiozą i wywalą w czwartek, a potem zostawią bez samochodu.
gdzie najbliżej i najkorzystniej wynając spanko dla trzech osób?


aha, jak chcę zmienic predyspozycje konkurencji, to muszę dosyłac nowe zgłoszenie, czy wystarczy jakieś sympatyczne PW? 😉
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2009 20:36
IloveMosiek, na stronie zawodow masz noclegi  🙄
kujka, taaak, owszem, na stronie byłam i czytac umiem, ale nie chodzi mi ogólnie o wszystkie dostępne opcje, tylko te najbardziej polecane i najbliżej ośrodka, bo będziemy z psiapsiółami beaz auta tam na miejscu.
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2009 21:30
IloveMosiek, spojrzyj sobie na ZUMI.PL albo inna jakas mapke w internecie, zobaczysz sobie ktore miejscowki sa najblizsze 😉 my spimy w pokojach Nas Zalewem, 40 zl od osoby, bliziutko bo tez niezmotoryzowane, kontakt ze strony. wiem ze jest jeszcze jeden 3-os pokoj wolny (a przynajmniej rano byl)
kujka, czyli mogę liczyć, że nakarmisz mi konia w południe, skoro będziesz mieć tak blisko a ja tak daleko  🙂 ?
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2009 21:39
mozesz liczyc 😉 jak mi pokazesz co gdzie i jak to nie ma problemu 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 kwietnia 2009 09:21
jakby co ja też będę blisko 🙂
Dziękować dziewczyny, na pewno się zgłoszę  :kwiatek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
21 kwietnia 2009 10:32
zrobimy sobie najwyżej jakieś dyżury 😉
kasiasci   www.alfahorse.pl
21 kwietnia 2009 16:22
No dziewczyny dziewczyny  😀 Chyba zapominacie że ja jestem na terenie stajni i zawodów cały czas i tez mogę wam konie nakarmić  🤣
Kasiu, ty tam będziesz miała tyle do roboty pewnie, że nawet nie śmiałabym cię obarczać karmieniem mojego zwierza  😉 Znając życie, to będę siedzieć na terenie zawodów i tak cały dzień i sama Dzionka nakarmię  😁
kasiasci   www.alfahorse.pl
21 kwietnia 2009 16:50
Nie strasz mnie Karolcia  🙂 Ja i tak mam już lekki zawał serca  😜 
kujka   new better life mode: on
21 kwietnia 2009 19:25
kasiasci, nie moge tego znalezc na stronie, powiedz jaki ustawicie czworobok? 20x60 tak?
I przy okazji, czy parkur będzie piaszczysty czy trawiasty?
kasiasci   www.alfahorse.pl
21 kwietnia 2009 21:20
O właśnie ... musze to napisać 🙂

Czworobok 20x60, parkur piaszczysty.
Ej dziewczyny jak z zębem Hawany dojdziemy do ładu do czasu zawodów za co oczywiście wszystkie trzymacie kciuki ! ;D to ja z Nieporętu mam rzut beretem do Ryni tak, że w razie co też pasibrzuchy mogę nakarmić 🙂

edit: małe pytanko czy są jakieś wymogi odnośnie sprzętu, interesuje mnie szczególnie wędzidło, trener kazał zacząć jeździć na ostrzejszym i popróbować z pelhamem jak dla mnie troche bez sens ale może rzeczywiście powinna się przyzwyczajać.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 kwietnia 2009 14:57
Co do sprzętu masz wymogi w programie. Ogłowie wędzidłowe w 1*.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 kwietnia 2009 15:04
Może też warto dodać,  że programy ujeżdżeniowe można dyktować. Kogoś poprosić o ustawienie się przy czworoboku by czytał po kolei co tam idzie. I oceny za to nie są obcinane.
Ja to koniecznie muszę mieć kogoś, kto by mi krzyczał którą przeszkodę teraz skakać  😁 Tak jak czworoboki pamiętam po pierwszym przeczytaniu, tak z parkurami czarna dziura i skleroza...
spoko jakoś w ferworze niedoczytałam, tak logicznej rzeczy 🙂 co do czytania programów chyba można, chociaż mi to osobiście przeszkadza.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 kwietnia 2009 15:43
tak z parkurami czarna dziura i skleroza...

ja mam identycznie. kompletnie nie potrafię zapamiętywać.

czworobok uczy się w domu więc jest łatwiej.
mało tego ja się uczę na pamięć rysunku czworoboku a zapytaj mnie nagle gdzie jest jaka litera to może powiem ci gdzie jest X - jakoś tak literki mi przeszkadzają ;D
Mi wizualnie przeszkadza jak komuś czytają czworobok, ale przecież to nie o moje estetyczne odczucia tutaj chodzi  😉

Pegasuska czemu Hawana na pelhamie  😲 ? Pamiętam, że mięciutka była w pysiu, ładnie szukała kontaktu i chętnie schodziła w dół (dużo chętniej niż mój koń, jest mniej predysponowany do niskiego ustawiania się niż ona). Aż tak by się zmieniło? Może być na PW.

ElaPe widziałam, że skoki też jedziesz - prawda li to? Jeśli tak możemy się dogadać na wzajemne okrzyki która przeszkoda następna  🙂
Nie no z tym pelhamem to ja przegiełam ale my jeździmy na gumowym prostym wędzidle i trener który zerka na nas od niedawna stwierdził, że muszę przyzwyczajać ją do mocniejszych wędzideł bo ona teraz nawet na podwójnie łamane się buntuje, a podobno na gumowym prostym na normalnych mnie nie będą dopuszczać, i to tyle...












kasiasci   www.alfahorse.pl
22 kwietnia 2009 16:59
Tak jak pisałam wcześniej na stronie, ponieważ nie ma za bardzo chętnych na wkkw klasy P w klasie P odbędzie się tylko konkurs ujeżdżenia. Będzie to program P-1 ( link jest umieszczony na stronie na podstronie " klasy zawodów" ).

Będą również zmiany w harmonogramie. Ponieważ jest bardzo dużo zawodników konkursy ujeżdżenia i skoków w danej klasie będą się odbywały jednocześnie z 30 min. przesunięciem. Listy poustawiamy tak żeby każdemu pasowało a ich ostateczną wersję ustalimy w piątem 01.05.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 kwietnia 2009 21:01
czemu P-1 może jakieś inne P  :kwiatek: ciekawsze  😎

nie wiem czy taka zmiana coś da jeśli chodzi o frekwencję, bo ten program z wkkw nie był trudny przecież 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się