Zawody Towarzyskie:ujeżdżenie,skoki,WKKW - PROMENADA CROSS COUNTRY 1-3 maja 2009

kasiasci   www.alfahorse.pl
22 kwietnia 2009 21:50
Już nie chce dalej mieszać 🙂  Zostawmy P -1  Skoro to zawody towarzyskie to miało być troszkę łatwiej i dlatego tak wybraliśmy 🙂

Na następnych zrobimy coś ciekawszego  🤣
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
22 kwietnia 2009 21:51
okiii 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 kwietnia 2009 08:06
ElaPe widziałam, że skoki też jedziesz - prawda li to? Jeśli tak możemy się dogadać na wzajemne okrzyki która przeszkoda następna  \


święta prawda.  🙂 okrzyki dopingujące mogę wydawać, jednak co do liczenia na prawidłowość moich podpowiedzi no to bym miała pewne wątpliwości - w związku z moją "przypadłością" - problemem z zapamiętaniem najprostszej kombinacji przeszkód. 😉
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 08:08
ElaPe, spoko, pol volty bedzie zza plotu krzyczec "teraz w prawo, OKSER!!"
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 kwietnia 2009 08:14
ElaPe, spoko, pol volty bedzie zza plotu krzyczec "teraz w prawo, OKSER!!"

oj, byłoby super 🙂
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 08:24
ElaPe, hihi, jak nie bede na koniu siedziec, to moge krzyczec 😁
Ale ze mnie sierota... Tak się zastanawiałam, że jak się w końcu zdecydowałam na wyjazd na te zawody to się okazało, że nie ma już wolnych boksów a ja chciałam w piątek przyjechać i móc Libla zapoznać z atmosferą....
Trzymam kciuki za wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odbędą się takie zawody i wtedy zdecyduję się wcześniej 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 kwietnia 2009 08:36
no to Libella teraz będzie....  🤬 😁

hmm mam jednak wątpliwości co do programów na zawodach...

Już nie chce dalej mieszać 🙂  Zostawmy P -1  Skoro to zawody towarzyskie to miało być troszkę łatwiej i dlatego tak wybraliśmy 🙂

Na następnych zrobimy coś ciekawszego  🤣


Kasiasci, nie wiem czy analizowaliście, ale P-1 jest własciwie mniej urozmaicony niż ta L-ka w wkkw 😉 np. L zawiera kłus pośredni i zatrzymanie  🤣

Głosuję za pozostawieniem programu P z wkkw 😉 zawiera kontrgalop i cofanie, wydłużenia: niech coś się dzieje innego, skoro są jeszcze LL i L w uj. Zawodników w P jest mało więc myślę że dużo nie namieszamy 😉 zresztą chyba wszyscy się znamy 🙂 no nie wiem, proszę innych którzy jadą P o zdanie na ten temat??
Libella szkoda  😕 Ale wpadniesz pokibicować  🙂 ?
postaram się wpaść 🙂
p.s. Jakby ktoś np. zrezygnował z boksu....  to ja bym chętnie porzejęła ;p
To w końcu P krosu nie bedzie ?

Własnie nam sie koń wykulał i bysmy przyjechali z jednym na P i jednym na L
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 15:27
a ja mam jeszcze takie pytanie- czy jest u Was jakies miejsce gdzie bedzie mozna zostawic np siodlo i moc spac w nocy nie martwiac sie, ze jak czlowiek wroci przed konkursem to siodla juz miec nie bedzie? 😉 bo nie kazdy ma pake (zwlaszcza taka przenosna) 😉
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 16:34
Ponieważ wszyscy zawodnicy klasy P w ujeżdżeniu narzekają na program P-1 że jest za nudny wracamy ponownie do pierwszej wersji i pozostawiamy program z WKKW CIC/CCI 1* 2009

http://www.pzj.pl/upload/dl/C_WKKW/Programy/program_1A_2009.pdf

Mam nadzieje, że teraz wszyscy będą zadowoleni  😀

Co do trzymania siodeł to mam w stajni mała siodlarnie. Jedno, dwa siodłą mogę przechować ale więcej to raczej nie zmieszcze. Mogę tylko powiedzieć że zdecydowaliśmy się jednak na wynajęcie mobilnych boksów więc jeżeli ktoś ma ochotę myśle że będzie można siodło koło boksu zostawić ( chyba nikt nie powinien go ukraść. Panowie ochroniarze będą pilnowali koni więc może złodzieje będą się bali  🙂 )
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 kwietnia 2009 18:57
Kasiasci  💃  :kwiatek:
tak czytam, czytam... i zaczęłam żałować, że nie jadę... 🙁
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 20:58
A proszę Efka, proszę  😀 W końcu to Wy macie to jechać  🏇 więć musi się podobać  😅

Umieściłam na stronie wstępne LISTY STARTOWE. Dwie noce nad nimi siedziałam, żeby tak poukładać żeby każdemu w miarę jak najlepiej pasowało.
Jeżeli mogłyby takie zostać byłoby super bo ja już oczopląsu dostaje od tych rubryczek  😜  Ale za to już znam prawie na pamięć wszystkich zawodników i ich konie  🤣

http://www.alfahorse.pl.tl/LISTY-STARTOWE-KLASA-LL.htm
http://www.alfahorse.pl.tl/LISTY-STARTOWE-KLASA-L.htm
http://www.alfahorse.pl.tl/LISTY-STARTOWE-KLASA-P.htm




kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 21:05
kasiasci, jednak chyba Cie zmusze do popatrzenia na te listy jeszcze chwile dluzej... bo nie ma mnie na liscie do Lki ujezdzeniowej!

edit: a od poczatku deklarowalam chec udzialu w ujezdzeniu LL i L  👀
A mnie na ujeżdżeniu LL, ale wyłącznie z mojej winy, bo zgłaszałam się na Lkę... Teraz juz na 100% deklaruję i skoki i uj w LL!
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 21:40
Kala już jesteś 🙂 i to miałam Cię na pierwszym miejscu. Nie wiem jak mi uciekłaś ale już poprawiłam.
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 21:44
Karolina a tą L też jedziesz czy już tylko ujeżdżenie i skoki LL ?
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 21:45
oo senkju senkju  🙇
(prosze prosze, konkurs otwieramy  😎 )
Kasia, tylko skoki i uj LL  🙂

Kujka, no no! Zaszczyt! Flos na starcie powinnaś dostać  🙂
kujka   new better life mode: on
23 kwietnia 2009 21:48
Kochana, juz w piatek po wyjsciu z przyczepy! 😁
mi sie moje miejsca na listach startowych podobaja, nie mam zastrzezen, jak dla mnie juz nic sie nie musi zmieniac 😉
A ja w skokach na razie jestem przedostatnia - czy to jakaś wróżba  😕 ? Kasia, wrzuć mnie gdzieś do góry, bo spać nie będę mogła  😉
Ja w piątek dobiją z całą familią, bo podrzucą mnie i  konia po drodze na weekend majowy na Mazurach - mam nadzieję, że koni nikomu nie popłoszą  😀 😀
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 kwietnia 2009 22:02
moim zdaniem listy są ok gdyby nie błąd w moim nazwisku, którego nie zauważyłam wcześniej  😁 😁 😁
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 22:08
Dzionka nie wierz w takie wróżby  😀. Podrzuciłam Cię do góry tam gdzie mogłam. Nie miałam już za dużego wyboru. W ujeżdżeniu jesteś 14 a w skokach na najszczęśliwszym 13 miejscu  😀

Sorki Ewo  😀 Już jest dobrze

OK, szczęśliwa 13 bardzo mi się podoba  😀
kasiasci   www.alfahorse.pl
23 kwietnia 2009 22:18
Bardzo się cieszę  🤣

Dziewczyny idę spać  😉 Mam nadzieje, że już nie będzie większych zmian  🤔wirek:
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 kwietnia 2009 22:20
Kasiasci - po tym jak widzimy ile serca i zaangażowania wkładasz w organizację tych zawodów to az się chce przyjeżdzać - naprawdę  :kwiatek:
Też nie chcę robić problemu ale...  😉  gdyby jednak były robione jeszcze jakieś modyfikacje list to poprosiłabym o wrzucenie mnie z Cynamonem gdzieś na koniec list startowych  :kwiatek:
karolina
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się